Pomysł na unikalny prezent

 

Jaki prezent wybrać?

Wszyscy chyba zadawali sobie to pytanie.

Wybrać prezent, ale jaki??? Co podarować wyjątkowej osobie żeby sprawić jej radość??? Co kupić żeby obdarowany był naprawdę zadowolony z prezentu a nasz dar nie wylądował w miejscu gdzie trzyma się różne rupiecie czy na śmietniku?? Co dać w prezencie temu, kto ma wszystko??? Co wybrać, aby zobaczyć szczerzy uśmiech i nie udawaną radość??

Wybór prezentu wymaga fantazji i spokojnego zastanowienia się, co wybrać. Czy ma to być prezent funkcjonalny, codziennego użytku czy raczej ma być to coś sentymentalnego, co na bardzo długo zostanie w pamięci?...Korzystając z naszego sklepu macie Państwo czas, aby spokojnie przemyśleć wszystkie "za i przeciw" w miejscu gdzie czujecie się najlepiej - w domowym zaciszu. To umożliwia wybór rzeczy wyjątkowej, rzadko spotykanej.

U nas znajdziecie prezenty unikalne i wyjątkowe ze względu na to, że:

-          są to pojedyncze egzemplarze

-          zrobione całkowicie ręcznie i nie posiadają żadnego szwu maszynowego

-          wyrabiane w 100% z wysokogatunkowej wełny (włókna syntetyczne mogą być tylko dodatkowym elementem zdobienia)

-          maja właściwości regenerujące i relaksujące

-          zawsze są oryginalne i maja niepowtarzalny charakter

-          zaskakują swa pomysłowością

Jeżeli macie własny pomysł na prezent w postaci projektu – postaramy się zrealizować go dla was. Wystarczy wysłać szkic projektu i uwagi, co do jego wykonania (termin, kolor, rozmiar itp.) a w ciągu 48 godzin skontaktujemy się w celu ustalenia możliwości wykonania waszej idei z filcu.

 

Ale pamiętajmy, że przy wyborze prezentu nie powinniśmy sugerować się wyłącznie swoim gustem, w końcu kupujemy prezent dla kogoś, a nie dla siebie. Prezent będzie udany, jeżeli zdołamy dopasować go do osobowości obdarowywanego