Sklep on-line "Zabawki ECO"

Zabawki w stylu ECO, wykonane z materiałów naturalnych – bawełna, len. Każda zabawka ma swój niepowtarzalny charakterystyczny wygląd.  Można ich prać (30 °) – wypełnione silikonowym włóknem, przyjaznym alergikom. Do przytulania i zabawy.

 • Strony: « Poprzednia 1 2
 • Zabawka ''Miś mały''

  Sklep on-line "Zabawki ECO"

  Zabawka Miś uszyta z najwyższej jakości  bawełny, ma ruchome łapki, ubrany w zdejmowany sweterek. Prać ręcznie w 30°, wypełniona jest silikonowym włóknem, przyjaznym alergikom.  Wysokość około 31  cm.Jako że zabawki wykonywane są w pojedynczych egzemplarzach, proszę pytać o dostępne wzory (tkanin, dodatków i t.p.) a także dodatkowe opcji (rodzaj ubranek, ilość i inne)

  Cena:90.00PLN
 • Zabawka ekologiczna ''Kot przytula''

  Sklep on-line "Zabawki ECO"

  Zabawka Kot "Przytula" z bawełny, ma niebieski szalik. Prać ręcznie w 30°, zabawka wypełniona jest silikonowym włóknem, przyjaznym alergikom. Wysokość około 30  cm.Jako że zabawki wykonywane są w pojedynczych egzemplarzach, proszę pytać o dostępne wzory (tkanin, dodatków i t.p.) a także dodatkowe opcji (rodzaj ubranek, ilość i inne)

  Cena:55.00PLN
 • Zabawka "Jamnik duzy"

  Sklep on-line "Zabawki ECO"

  Dostępny w innym kolorze. Zabawka "Jamnik duży" z bawełny, z ruchomymi łapkami. Prać ręcznie w 30°, wypełniona jest silikonowym włóknem, przyjaznym alergikom. Do przytulania i zabawy. Długość około 43  cm.

  Cena:90.00PLN
 • Koci aniolek

  Sklep on-line "Zabawki ECO"

  Zabawka Kotci aniolek z bawełny. Prać ręcznie w 30°, wypełniona jest silikonowym włóknem, przyjaznym alergikom. Do przytulania i zabawy. Wysokość około  28 cm.
  Cena:65.00PLN
 • Strony: « Poprzednia 1 2